
Фреза ГЛОБУС 1017 D23 d8 R5 крайкова калевкова
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1017 R5 крайкова калевковаКомплектація: Фреза ГЛОБУС 1017 R5 Ключ для підшипника Упаковка
Характеристики: Артикул — 1017-R5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева, за фанером, за ламінатом, ДСП.Тип фрези — Кромкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 23.0 мм. Підшипник — нижній підшипник (d x D l) — 5x4x4x мм. Довжина фрези (L) — 52.0 мм. Довжина різання (h) — 10.0 мм.Глибина різа — 5.0 мм. Родіус (R) — 5.0 мм. Обертання фрези — RH. Максимальні оберти — 24000 об./хв. Якість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 33.0 мм.Страну торгової марки — Польща.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R5 |
| Обертання фрези | RH |
| Глибина різу | 5.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 23.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 52.0 мм |
| Довжина хвостовика | 33.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | для дерева, по фанері, по ламінату, ДСП |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 5x13x4 мм |
| Радіус (R) | 5.0 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

