
Фреза ГЛОБУС 1012 D6 d8 h20 l20 пазова галява
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 D6 l20 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 D6 l20 пазова галюче Купити Фреза ГЛОБУС 1012 D6 l20 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1012-6x20.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 60.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-6x20 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

