Фреза ГЛОБУС 1007 D12 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1007 D12 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1007 D12 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1007-D12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.Колість зубців (Z) — 2. Довжина хвосторучника - 60.0 мм. Особленості — для засвердлювання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-D12 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 60.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | для засвердлювання |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴


