
Фреза ГЛОБУС 1004 D15 d8 h 13 пазова V-подібна
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1004 D15 пазова V-подібна Фреза ГЛОБУС 1004 D15 пазова V-подібна Купити Фреза ГЛОБУС 1004 D15 пазова V-подібна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1004-D15.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.0 мм. Довжина різу (h) — 13.0 мм. Градси (O) — 60.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1004-D15 |
| Градуси (O) | 60 |
| Діаметр фрези (D) | 15.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

