
Фреза для дерева ГЛОБУС 1003 d6 D12 h25 пазова пряма
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для дерева ГЛОБУС 1003 d6 D12 пазова прямаКомплектація: Фреза для дерева ГЛОБУС 1003 d6 D12 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 1003-d6-D12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина різання (h) — 25.0 мм.Враження фрези — RH.Колі зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-d6-D12 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴

