
Комплект фрез 160х40х22 для вагонки напаяних твердим сплавом ВК
13 500 ₴
- В наявності
- Код: кн3.02.01
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект фрез 160х40х22 для вагонки напаяних твердим сплавом ВК
Комплект фрез призначений для виготовлення обшивної дошки (вагонки) на чотирибічних фрезерних верстатах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 22 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм, 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴

