Полотна для лобзика Bosch T345XF BIM 132 мм 5 шт (2608634994)Лобзикове пиляльне полотно T 345 XF Progressor for Wood and Metal — швидкі прямі пропили в товстому та тонкому дереві з металомГеометрія зубців із прогресивно збільшуваним кроком дає змогу працювати з матеріалами різної щільностіРозведені зубці дають змогу швидко пропилюватиПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомБіметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалівВеликий прогресивний крок зубців і довжина дає змогу пиляти широкий спектр деревини з увімкненням компонентів із металуБудівельна деревина зі цвяхами (<65 мм), деревні матеріали, пластик, листовий метал, труби/профілі, зокрема з алюмінію (Ø 3-10 мм)
Характеристики:Довжина (L) — 132 мм.Довжина різу (h) — 106 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.4 мм.Призначення — Металеві труби та профілі, Листова сталь, Будівельна деревина з розчином і цвяхами, Алюміній, Пластик.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T345XF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 65 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 106 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Металеві труби та профілі, Листова сталь, Будівельна деревина з розчином і цвяхами, алюміній, Пластик |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T345XF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴



