
Пилки для сталі для електролобзика СМТ (JT218A-5)
329 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: JT218A-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилки для сталі для електролобзика СМТ (JT218A-5)Полотна торгової марки СМТ JT218A-5 призначені для криволінійного різання таких матеріалів, як: тонкий листовий метал, алюміній.
Параметры:
Матеріал: (HSS) швидкорізальна сталь.
Рекомендована товщина заготовки: от 1 до 3 мм.
Кількість зубців на дюйм: 21.
Відстань між зубами: 1,2 мм.
Загальна довжина полотна: 75 мм.
Характеристики:Довжина (L) — 76 мм.Довжина різу (h) — 50 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 1.2 мм.Призначення — Алюміній, Листова сталь, Металеві труби та профілі.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T218A.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 3 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 76 мм |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Алюміній, Листова сталь, Металеві труби та профілі |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T218A |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴

