
Полотна для лобзика Bosch T234X HCS 117 мм 100 шт (2608633A41)
7 858 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000062
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T234X HCS 117 мм 100 шт (2608633A41)Лобзикове пиляльне полотно T 234 X Progressor for Wood для товстої або тонкої деревини забезпечує чисті прямі пропилюванняГеометрія зубців із прогресивно збільшуваним кроком дає змогу застосовувати полотно для матеріалів різної щільностіФормула тіла, шліфовані зубці та японська геометрія зубів багаторазового заточування — чисте пилянняПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомПолотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівСередній прогресивний крок зубців 2-3 мм полотна дає змогу пиляти широкий спектр деревних матеріалів (товщений 3-65 мм)Характеристики:Довжина (L) — 117 мм.Довжина різу (h) — 91 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера.Кількість одиниць — 100 шт.Тип пилочки — T234X.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 65 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 117 мм |
| Довжина різу (h) | 91 мм |
| Кількість одиниць | 100 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T234X |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 858 ₴


