
Полотна для лобзика Bosch T121AF BIM 92 мм 25 шт (2608636700)
2 808 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039585
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T121AF BIM 92 мм 25 шт (2608636700)Лобзикове пиляльне полотно T 121 AF Speed for Metal дає змогу виконувати швидкі прямі пропили в металіЗапатентована форма зворотного конуса та тонкий пропіл забезпечують неперевершену швидкість різанняЗапатентована геометрія зубів і поєднання гострих і міцних зубів додатково збільшують швидкість різанняПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомБіметал: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS робить полотно міцнимДуже невеликий крок зубців (1,2 мм) дає змогу різати тонкий листовий метал завтовшки 1-3 ммХарактеристики:Довжина (L) — 92 мм.Довжина різу (h) — 67 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.2 мм.Призначення — Листова сталь.Кількість одиниць — 25 шт.Тип пилочки — T121AF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 3 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 25 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T121AF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 808 ₴


