
Полотна для лобзика Bosch T308BFP BIM 117 мм 5 шт (2608636737)
1 387 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039595
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T308BFP BIM 117 мм 5 шт (2608636737)Лобзикове пиляльне полотно T 308 BFP Precision for Hard Wood дає змогу виконувати точні, чисті прямі пропили в деревиніЗбільшена товщина полотна запобігає згинанню і дає змогу робити пропилювання під точними кутамиГладко шліфувані зубці з тілом сполучної форми забезпечують чистий результатПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомБіметалеве полотно: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS для різання твердих матеріалівГеометрія зубців 2.2XC, дрібний крок зубців і довжина для пиляння матеріалів із масиву дерева завтовшки 5-50 ммХарактеристики:Довжина (L) — 117 мм.Довжина різу (h) — 91 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.2 мм.Призначення — Плити з пластиковим покриттям, Кухонна стійка.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки - T308BFP.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 50 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 117 мм |
| Довжина різу (h) | 91 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Плити з пластиковим покриттям, Кухонна стійка |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T308BFP |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 387 ₴


