
Полотна для лобзика Bosch T1044DP HCS 250 мм 3 шт (2608667394)
1 375 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039587
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T1044DP HCS 250 мм 3 шт (2608667394)Лобзикове пиляльне полотно T 1044 DP Precision for Wood дає змогу виконувати точні, швидкі прямі пропили в деревиніЗбільшена товщина полотна запобігає згинанню і дає змогу робити пропилювання під точними кутамиГостро заточені зубці полотна розведені, що дає змогу швидко пропилитиПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомМатеріал HCS підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівВеликий крок зубців (4 мм) і збільшена довжина (250 мм) дають змогу пиляти деревні матеріали завтовшки до 160 мм.Характеристики:Довжина (L) — 250 мм.Довжина різу (h) — 220 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 4 мм.Призначення — М'яка деревина, Будівельна деревина.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки — T1044DP.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 160 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 250 мм |
| Довжина різу (h) | 220 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 160 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Будова деревина |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T1044DP |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴


