
Полотна для лобзика Bosch T344DF BIM 152 мм 5 шт (2608634243)
1 169 ₴
- В наявності
- Код: ik_2038904
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T344DF BIM 152 мм 5 шт (2608634243)Лобзикове пиляльне полотно T 344 DF Speed for Hard Wood дає змогу виконувати швидкі прямі пропили в деревиніЙого розведені гостро заточені зубці забезпечують швидкі пропилиБіметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомВеликий крок зубців (4 мм) і довжина полотна (152 мм) дають змогу пиляти матеріали з масиву дерева завтовшки до 100 мм.Характеристики:Довжина (L) — 152 мм.Довжина різу (h) — 126 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 4 мм.Призначення — Тверда деревина, ДСП.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T344DF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 100 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 152 мм |
| Довжина різу (h) | 126 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 100 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, ДСП |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T344DF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴


