
Полотна для лобзика Bosch T101BIF bi-metal 83 мм 5 шт (2608636431)
914 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039582
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T101BIF bi-metal 83 мм 5 шт (2608636431)Лобзикове пиляльне полотно T 101 BIF Special for Laminate дає змогу виконувати чисті прямі пропили в деревиніГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результатБіметалеве полотно: повністю загартована смужка зубів з HSS і корпус із високоеластичної HCS для ламінатуПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомЗагострена форма зубів зменшує зношуванняДрібний прогресивний крок зубців (1,7 мм) дає змогу пиляти матеріали з масиву дерева завтовшки 2-30 ммХарактеристики:Довжина (L) — 82 мм.Довжина різу (h) — 59 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.7 мм.Призначення — суцільний ламінатний вініл, ПВХ, Паркет.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101BIF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 30 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 82 мм |
| Довжина різу (h) | 59 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Суцільний ламінантний вініл, ПВХ, Паркет |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101BIF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914 ₴




