
Полотна для лобзика Bosch T302H HCS 132 мм 5 шт (2608667448)
902 ₴
- В наявності
- Код: ik_2040285
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T302H HCS 132 мм 5 шт (2608667448)Лобзикове пиляльне полотно T 302 H Clean for PVC дає змогу виконувати чисті прямі пропили в пластмасіГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результатГеометрія зубців запобігає плавленню й утворенню відколів під час різання ПВХПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомHCS підходить для різання неабразивних термопластичних пластмас. Чисті пропили в трубах/профілях із ПВХ, ПА, ПС.Дрібний крок — для листових пластмас, а збільшена довжина (132 мм) — для пластикових труб, профілів і суцільних стрижнівРекомендована мінімальна товщина матеріалу (мм): 3Рекомендована максимальна товщина матеріалу (мм): 65Характеристики:Довжина (L) — 132 мм.Довжина різу (h) — 106 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.3 мм.Призначення — Пластик (ПВХ).Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T302H.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 65 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 106 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | Пластик (ПВХ) |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T302H |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴


