
Полотна для лобзика Bosch T308BO HCS 117 мм 5 шт (2608663868)
865 ₴
- В наявності
- Код: ik_2039584
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T308BO HCS 117 мм 5 шт (2608663868)Лобзикове пиляльне полотно T 308 BO Extra-Clean for Wood дає змогу виконувати дуже чисті криволінійні пропили в деревиніШліфовані зубці з тілом сполучної форми — чисте пропилювання, вузьке полотно — повороти під час криволінійних пропилюванняПропили без відколів на верхній і нижній поверхнях можливі завдяки двом рядам зубців під різними кутамиПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомПолотно HCS підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівГеометрія зубців 2,2XC, дрібний крок зубців і довжина для пиляння деревних матеріалів завтовшки 5-50 ммХарактеристики:Довжина (L) — 117 мм.Довжина різу (h) — 91 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 2.2 мм.Призначення — Меблевий щит із суцільної деревини, Фанера.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T308BO.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 50 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 117 мм |
| Довжина різу (h) | 91 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | Меблевий щит із суцільної деревини, Фанера |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T308BO |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴


