
Набір полотен для лобзика Bosch T101AIF bi-metal 100 мм 5 шт (2608634897)
839 ₴
- В наявності
- Код: ik_2038906
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір полотен для лобзика Bosch T101AIF bi-metal 100 мм 5 шт (2608634897)Лобзикове пиляльне полотно T 101 AIF Clean for Hard Wood дає змогу виконувати чисті прямі пропили в деревиніГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результатБіметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.Загострена форма зубів зменшує зношуванняДрібний крок зубців (1,7 мм) для пиляння матеріалів із тонкого масиву дерева завтовшки 2-30 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.7 мм.Призначення — Тверда деревина, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП).Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101AIF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 30 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП) |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101AIF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴


