
Набір полотен для лобзика Bosch T101AOF bi-metal 83 мм 5 шт (2608634233)
776 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000018
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір полотен для лобзика Bosch T101AOF bi-metal 83 мм 5 шт (2608634233)Лобзикове пиляльне полотно T 101 AOF Clean for Hard Wood дає змогу виконувати чисті криволінійні пропили в деревиніШліфовані зубці, що звужується форма тіла — чистий результат. Вузьке полотно для криволінійних пропилівБіметал: повністю загартована смужка зубців з HSS і корпус із високоеластичної HCS для твердих матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомЗагострена форма зубів зменшує зношуванняДуже невеликий прогресивний крок зубців (1,4 мм) дає змогу пиляти дуже тонкі деревні матеріали завтовшки 1,5-15 ммХарактеристики:Довжина (L) — 83 мм.Довжина різу (h) — 57 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 1.4 мм.Призначення — Тверда деревина, Плита Multiplex.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101AOF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 83 мм |
| Довжина різу (h) | 57 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Тверда деревина, Плита Multiplex |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T101AOF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776 ₴


