
Пилки СМТ для багатошарових матеріалів (JT718BF-3)
664 ₴
- В наявності
- Код: JT718BF-3
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки СМТ для багатошарових матеріалів (JT718BF-3)Пилки СМТ JT718BF-3 призначені для пиляння багатошарових матеріалів, товщина яких не перевищує 120 мм.
Загальна довжина полотна: 180 мм.
Матеріал полотна: біметал.
Кількість зубців на дюйм: 14.
Відстань між зубами: 1,8 мм.
Характеристики:Довжина (L) — 185 мм.Довжина різу (h) — 160 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.8 мм.Призначення — Металевий сендвіч-панель.Кількість одиниць — 3 шт.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 120 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 185 мм |
| Довжина різу (h) | 160 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 120 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Металевий сендвіч-панель |
| Особливість | пряме різання |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴

