
Полотна для лобзика Bosch T308ВР HCS 117 мм 5 шт (2608667400)
708 ₴
- В наявності
- Код: ik_2026119
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T308ВР HCS 117 мм 5 шт (2608667400)Лобзикове пиляльне полотно T 308 BP Precision for Wood дає змогу виконувати точні, дуже чисті прямі пропили в деревиніЗбільшена товщина полотна запобігає згинанню і дає змогу робити пропилювання під точними кутамиГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми — чистий результат; два ряди зубців — робота без відколівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомПолотно HCS підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівГеометрія зубців 2,2XC, дрібний крок зубців і довжина для пиляння деревних матеріалів завтовшки 5-50 ммХарактеристики:Довжина (L) — 117 мм.Довжина різу (h) — 91 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.2 мм.Призначення — Меблевий щит із суцільної деревини, Фанера.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки - T308ВР.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 50 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 117 мм |
| Довжина різу (h) | 91 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | Меблевий щит із суцільної деревини, Фанера |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T308ВР |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴


