
Пилки для ламінату для електролобзика CMT (JT101BIF-5)
935 ₴
- В наявності
- Код: JT101BIF-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки для ламінату для електролобзика CMT (JT101BIF-5)Застосування: прямий чистий розріз.
Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: ламінат, багатошарові панелі та HPL.
Параметры:
Рекомендована товщина матеріалу: від 1,5 до 15,0 мм.
Відстань між зубами: 1,7 мм.
Матеріал полотна: BIM (біметал).
Загальна довжина полотна: 80,0 мм.
Тип зубів: шліфовані.
Кількість штук в упаковці: 5 одиниць.
Характеристики:Довжина (L) — 83 мм.Довжина різу (h) — 58 мм.Матеріал різальної частини — BIM.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.7 мм.Призначення — суцільний ламінатний вініл, Плита Multiplex.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101BIF.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 83 мм |
| Довжина різу (h) | 58 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | BIM |
| Призначення | Суцільний ламінантний вініл, Плита Multiplex |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101BIF |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴

