
Полотна для лобзика Bosch T102H HCS 100 мм 5 шт (2608667446)
609 ₴
- В наявності
- Код: ik_2040284
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T102H HCS 100 мм 5 шт (2608667446)Лобзикове пиляльне полотно T 102 H Clean for PVC дає змогу виконувати чисті прямі пропили в пластмасіГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результатГеометрія зубців запобігає плавленню й утворенню відколів під час різання ПВХПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомHCS підходить для різання неабразивних термопластичних пластмасДрібний крок зубців — для листових пластмас, а стандартна довжина — для пластикових труб, профілів і суцільних стрижнівРекомендована мінімальна товщина матеріалу (мм): 5Рекомендована максимальна товщина матеріалу (мм): 30Характеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.3 мм.Призначення — Пластик (ПП).Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T102H.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 30 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | Пластик (ПП) |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T102H |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴


