
Набір полотен для лобзика Bosch T101A 100 мм HSS 5 шт (2608631010)
560 ₴
- В наявності
- Код: ik_2026861
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір полотен для лобзика Bosch T101A 100 мм HSS 5 шт (2608631010)ЧИСНІ ПРОПИЛИ В АБРАЗИВНИХ ТЕРМОПЛАСТНИХ ПЛАСТМАСАХЛобзикове пиляльне полотно T 101 A Clean for PC дає змогу виконувати чисті прямі пропили в пластмасіГеометрія зубців запобігає плавленню під час різання листового полікарбонатуПовністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі — для абразивних термопластичних пластмасДрібний прогресивний крок зубців (2,0 мм) дає змогу різати листовий пластик завтовшки 2-20 ммПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результатХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2 мм.Призначення — пластик.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101A.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 20 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 20 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Пластик |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101A |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴


