
Пилки для лобзика "Чистий різ" CMT (JT234X-5)
476 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT234X-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки для лобзика "Чистий різ" CMT (JT234X-5)Полотно JT234X Progressive торгової марки СМТ (Італія) призначене для прямого чистого різання без відколів, таких матеріалів, як: тверда та м'яка деревина, фанера, OSB, ДСП, ламінат.
Параметры:
Довжина полотна: 116 мм.
Висота робочої частини полотна: 90 мм.
Рекомендований діапазон товщини матеріалу: від 3 до 65 мм.
Кількість зубців на дюйм: (помінно від 8 до 12 шт.).
Відстань між зубами: (змінно 2-3 мм).
Полотна упаковані в підвіс у кількості 5 штук.
Характеристики:Довжина (L) — 116 мм.Довжина різу (h) — 90 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, ДСП, Тверда деревина, суцільний ламінатний вініл.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T234X.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 65 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 116 мм |
| Довжина різу (h) | 90 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, ДСП, Тверда деревина, суцільний ламінатний вініл |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T234X |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

