
Полотна для лобзика Bosch T318B HSS 132 мм 5 шт (2608631404)
491 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000039
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T318B HSS 132 мм 5 шт (2608631404)Лобзикове пиляльне полотно T 318 B Basic for Metal дає змогу виконувати прямі пропили в металіЗубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимогПовністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі підходить для пиляння труб і закритих профілівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомДрібний крок зубців (2 мм) дає змогу пиляти металеві труби та профілі із середньою товщиною стін 2,5-6 ммДовжина (132 мм) підходить для пиляння труб і профілів до 65 мм у діаметріХарактеристики:Довжина (L) — 132 мм.Довжина різу (h) — 106 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2 мм.Призначення — Металеві труби та профілі, Листова сталь.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T318B.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 6 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 106 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 6 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Металеві труби та профілі, Листова сталь |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T318B |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴


