
Полотна для лобзика Bosch T301CD HCS 117 мм 5 шт (2608637590)
431 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000028
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T301CD HCS 117 мм 5 шт (2608637590)Лобзикове пиляльне полотно T 301 CD Clean for Wood дає змогу виконувати чисті прямі пропили в деревиніГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують рівний результатПолотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомСередній прогресивний крок зубців (3 мм) і довжина (117 мм) дають змогу пиляти деревні матеріали завтовшки 10-65 ммХарактеристики:Довжина (L) — 117 мм.Довжина різу (h) — 91 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 3 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T301CD.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 65 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 117 мм |
| Довжина різу (h) | 91 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 65 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T301CD |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


