
Фреза ГЛОБУС спіральна 2-зуба за алюмінію d8 D5 h20 L80
2 381 ₴
- В наявності
- Код: ik_2024217
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС спіральна 2-зуба за алюмінію d8 D5 h20 L80
Фреза спіральна 2-зуба використовується для оброблення алюмінію, бронзи, латуні та інших м'яких матеріалів.
Вживається для виконання пазів, поступань, обрізання та чорнового обдирання матеріалу.
Цей тип інструмента прекрасно працює на прямолінійне врізання в матеріал (засвердлювання) Оскільки 2 робочі зуби сходяться в центрі та мають якісну канавку для виведення стружки.
Він найчастіше використовується для обрізання матеріалу та оброблення глибоких пазів завдяки невеликій кількості зубців виготовляються глибші канавки для виведення стружки.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 5 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 8 мм.
Довжина (L) — 80 мм.
Довжина різу (h) — 20 мм.
Кількість зубців (Z) — 2.
Призначення — за алюмінієм.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Довжина (L) | 80 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | за алюмінію |
| Зовнішній діаметр (D) | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 381 ₴

