
Фреза ГЛОБУС однозуба за алюмінію d8 D5 h30 L100
2 659 ₴
- В наявності
- Код: ik_0101280
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС однозуба за алюмінію d8 D5 h30 L100
Фреза спіральна 1-але зуба використовується для оброблення алюмінію, бронзи, латуні та інших м'яких матеріалів.
Застосовується для виконання пазів, поступань, обрізання та чорнового обдирання матеріалу.
Найчастіше використовується для обрізання матеріалу та оброблення глибоких пазів завдяки одному зубу, канавка для виведення стружки істотно збільшується, не порушуючи жорсткості фрези. Також конструктори не залишили її можливості працювати на прямолінійне врізування в матеріал; (засвердлювання)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 5 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 8 мм.
Довжина (L) — 100 мм.
Довжина різу (h) — 30 мм.
Кількість зубів (Z) — 1.
Призначення — за алюмінієм.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | за алюмінію |
| Зовнішній діаметр (D) | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴

