
Фреза спіральна 1-але зуба для м'яких металів D6 d6 L46 h16 z1 (AL664616-1)
1 123 ₴
- В наявності
- Код: AL664616-1
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна 1-але зуба для м'яких металів D6 d6 L46 h16 z1 (AL664616-1)
Фреза спіральна 1-але зуба використовується для оброблення алюмінію, бронзи, латуні та інших м'яких матеріалів
Застосовується для виконання пазів, поступань, обрізання та чорнового обдирання матеріалу.
Найчастіше використовується для обрізання матеріалу та оброблення глибоких пазів завдяки одному зубу, канавка для виведення стружки істотно збільшується, не порушуючи жорсткості фрези. Також конструктори не залишили її можливості працювати на прямолінійне врізування в матеріал; (засвердлювання)
Рекомендовані режими різання
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 6 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина (L) — 46 мм.
Довжина різу (h) — 16 мм.
Кількість зубів (Z) — 1.
Призначення — за алюмінієм.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина (L) | 46 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | за алюмінію |
| Зовнішній діаметр (D) | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴



