
Фреза спіральна 3-зуба зі плоским торцем D5 d5 L40 h12 z3 Тип: Elite (5554012E-3)
766 ₴
- В наявності
- Код: 5554012E-3
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна 3-зуба зі плоским торцем D5 d5 L40 h12 z3 Тип: Elite (5554012E-3)
Фреза спіральна 3-зуба використовується для оброблення пазів, поступань, обрізання матеріалу.
Завдяки 3 зубцям ця фреза забезпечує тиху роботу й вищу чистоту оброблюваної поверхні. Але водночас 1 зуб перекриває центр, що дає змогу виконувати похилий вхід у матеріал, , а також прямолінійне врізування ( засвердлювання)
Фрези з покриттям дають можливість обробляти матеріали підвищеної твердості та мають набагато кращу зносостійкість.
Рекомендовані режими різання
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 3 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 3 мм.
Довжина (L) — 40 мм.
Довжина різу (h) — 8 мм.
Кількість зубців (Z) — 3.
Тип - Elite.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 3 мм |
| Довжина (L) | 40 мм |
| Довжина різу (h) | 8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 3 мм |
| Тип | Elite |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴



