
Борфреза Атака твердосплавна циліндрична d6 D8 h20 (А0820М06Х-45)
302 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2036084
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза Атака твердосплавна циліндрична d6 D8 h20 (А0820М06Х-45)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 8 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 20 мм.
Тип робочої частини — Тип A.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Борфреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 8 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип робочої частини | Тип A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴

