
Комплект фрез для вагонки 160x30...50x14 (ВК8) Інструмент
24 800 ₴
- В наявності
- Код: AN340.02
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект фрез для вагонки 160x30...50x14 (ВК8)
Призначення: Комплект фрез призначений для виготовлення обшивальної дошки.
Комплектація: В комплект входять дві фрези напаяних пластинами твердого сплаву ВК-8.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 14 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 30 мм, 32 мм, 40 мм, 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 800 ₴



