Диск відрізний алмазний Distar Meteor D350 d25.4 (12385055024)
+ коло розроблений для рішення складних завдань з высокоармированным бетоном
+ стабільна робота з усіма типами бетонів
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 350 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Швонарезчике.К-сть сегментів - 25.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.2 ммПризначення - по бетону,з залізобетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Швонарезчике |
| К-в сегментів | 25 |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | для бетону, залізобетону |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 563 ₴


