
Диск відрізний алмазний Distar Classic Plus D300 d25.4 (12185004022)
4 222 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2032989
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск отрезной алмазный Distar Classic Plus D300 d25.4 (12185004022)+ предназначен для работы на приводах низкой и средней мощности от 4 до 9 кВт. Швонарезчики и бензорезы.
+ возможность работы на бензорезах без напольного адаптера, оптимальное соотношение скорости и ресурса резки
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 300 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Швонарезчике.К-сть сегментів - 18.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.8 ммПризначення - по бетону,з залізобетону,по цеглі,по тротуарній плитці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Швонарезчике |
| К-в сегментів | 18 |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | для бетону, залізобетону, по цеглу, тротуарній плитці |
| Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 222 ₴

