Диск отрезной алмазный Distar Classic D230 d22.2 (12315011017)
+ предназначен для работы с абразивными бетонами
+ высокий ресурс по абразивным строительным материалам
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 230 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Використовується на - Болгарці.К-сть сегментів - 16.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по бетону,з залізобетону,по цеглі,по пісковику,по тротуарній плитці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| К-в сегментів | 16 |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | для бетону, залізобетону, по цеглу, по пісковику, тротуарній плитці |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 912 ₴


