Диск відрізний алмазний Distar Hard Ceramics D300 d25.4
+ призначений для високоякісної різання керамічної плитки, керамограніту з декоративними покриттями на верстатах з охолодженням
+ чистий рез без сколів) широкого спектру матеріалів. Високий ресурс роботи, низькі питомі витрати на обробку
https://youtu.be/zn0-w2kdGpk
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 300 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Призначення - по кераміці,з керамограніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по кераміці, по керамограніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 761 ₴


