
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Gabbro Aero D230 d22.2 (10115429017)
1 724 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2030861
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Gabbro Aero D230 d22.2 (10115429017)
+ спеціальний диск для роботи з чорними гранітами
+ висока здатність до тривалих глибоким різ
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 230 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по граніту,по мармуру,по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по мармуру, по піщанику |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724 ₴

