
Диск отрезной алмазный Bosch Standard for Stone D125 d22 (2608602598)
770 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2022721
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск відрізний алмазний Bosch Standard for Stone D125 d22 (2608602598)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - з граніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | по граніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴



