
Алмазний відрізний круг з керамограніту Baumesser 1A1R D180 d25,4 Stein (91320006014)
410 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2019527
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазный отрезной круг по керамограниту Baumesser 1A1R D180 d25,4 Stein (91320006014)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 180 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 5 мм.Тип диска - Сплошной (Continuous).Тип реза - Мокрый рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 5 мм |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴

