
Алмазний диск Bosch Standard for Asphalt D350 d20/25,4 (2608602625)
7 367 ₴
- В наявності
- Код: ik_2022730
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазный диск Bosch Standard for Asphalt D350 d20/25,4 (2608602625)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 350 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 10 мм.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип реза - Мокрый рез,Сухой рез.Толщина алмазного слоя (X) - 3.2 мм.Призначення - по асфальту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | асфальтом |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 367 ₴

