
Диск відрізний алмазний Distar Sprinter Plus D350 d25.4 (12485087024)
7 160 ₴
- В наявності
- Код: ik_2032363
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Sprinter Plus D350 d25.4 (12485087024)+ призначений для роботи на приводах середньої потужності (5-13 кВт)
+ оптимальне співвідношення швидкості і ресурсу різання, диск оснащений захисними сегментами
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 350 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Швонарезчике.К-сть сегментів - 21.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.2 ммПризначення - по асфальту,по бетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Швонарезчике |
| К-в сегментів | 21 |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | асфальтом, бетоном |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 160 ₴

