
Диск відрізний алмазний Distar Bestseller Abrasive D350 d25.4 (12485129024)
5 764 ₴
- В наявності
- Код: ik_2031620
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Distar Bestseller Abrasive D350 d25.4 (12485129024)+ предназначен для работы на приводах средней мощности (5-13 кВт)
+ универсальность применения
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 350 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Висота шару - 11.5 ммВикористовується на - Швонарезчике.К-сть сегментів - 21.Клас диска - Bestseller (3D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.2 ммПризначення - по асфальту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 11.5 мм |
| Використовується на | Швонарезчике |
| К-в сегментів | 21 |
| Клас диска | Bestseller (3D) |
| Призначення | асфальтом |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 764 ₴

