
Відрізний круг по асфальту Baumesser 1A1RSS/C3 350x3,5/2,5x10x25,4-11,5-24 HIT Asphalt Pro (94320005024)
3 560 ₴
- В наявності
- Код: ik_2028783
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отрезной круг по асфальту Baumesser 1A1RSS/C3 350x3,5/2,5x10x25,4-11,5-24 HIT Asphalt Pro (94320005024)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 350 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 10 мм.К-во сегментов - 24.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.5 мм.Призначення - по асфальту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| К-в сегментів | 24 |
| Призначення | асфальтом |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 560 ₴

