
Диск відрізний алмазний Distar Technic D350 d25.4 (14120086024)
4 452 ₴
- В наявності
- Код: ik_2031514
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Distar Technic D350 d25.4 (14120086024)+ предназначен для работы на приводах низкой и средней мощности (от 4 до 9 кВт)
+ универсальность применения
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 350 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 10 мм.Використовується на - Швонарезчике.К-сть сегментів - 21.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.5 мм.Призначення - по бетону,з залізобетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Швонарезчике |
| К-в сегментів | 21 |
| Призначення | для бетону, залізобетону |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 452 ₴

