
Диск відрізний алмазний Distar Granite Premium D350 d32 (11327061024)
3 790 ₴
- В наявності
- Код: ik_2032584
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Granite Premium D350 d32 (11327061024)
+ спеціально розроблений для високопродуктивної різання природного каменю, а також керамограніта
+ універсальність застосування, висока швидкість різання граніту, мармуру
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 350 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Висота шару - 10 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.4 мм.Призначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 790 ₴

