
Відрізний круг по асфальту Baumesser 1A1RSS/C3 300x3,2/2,2x10x25,4-11,5-22 HIT Asphalt Pro (94320005022)
2 471 ₴
- В наявності
- Код: ik_2028782
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний круг по асфальту Baumesser 1A1RSS/C3 300x3,2/2,2x10x25,4-11,5-22 HIT Asphalt Pro (94320005022)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 300 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.К-сть сегментів - 22.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.2 ммПризначення - по асфальту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| К-в сегментів | 22 |
| Призначення | асфальтом |
| Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 471 ₴

