
Відрізний круг по бетону Baumesser 1A1RSS/C1 300x3,2/2,2x10x25,4-11,5-18 HIT Beton PRO (94120338022)
2 353 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2031019
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відрізний круг по бетону Baumesser 1A1RSS/C1 300x3,2/2,2x10x25,4-11,5-18 HIT Beton PRO (94120338022)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 300 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.К-сть сегментів - 18.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.2 ммПризначення - по бетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| К-в сегментів | 18 |
| Призначення | для бетону |
| Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴

