
Диск відрізний алмазний Distar Gres Ultra D250 d25.4 (11120159019)
2 014 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2030896
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск отрезной алмазный Distar Gres Ultra D250 d25.4 (11120159019)
+ специально разработан для быстрой резки твердой керамической плитки и керамогранита на станках с охлаждением
+ высокая производительность, универсальность применения
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 250 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014 ₴

