
Диск відрізний алмазний Distar Esthete D125 d22.2 (11115421010)
1 647 ₴
- В наявності
- Код: ik_2030860
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Esthete D125 d22.2 (11115421010)
+ розроблений для високоякісної різання керамічної плитки з декоративними покриттями, у тому числі высокоглазурованными, на УШМ без охолодження
+ ультра-тонкий алмазний шар 1, 1 мм дозволяє виконувати надточний, делікатний рез. За рахунок меншого опору матеріалу забезпечується легке і швидке різання. Залишає найчистішу кромку на всіх видах плитки, в т. ч. з глазурованим покриттям. Нова конструкція диска з ефектом "прозорого корпусу в резе" дозволяє контролювати лінію реза. Корпус диска, посилений фланцем, забезпечує впевнене різання твердої керамічної плитки. Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження ріжучого шару.
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.1 ммПризначення - по кераміці,з керамограніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по кераміці, по керамограніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴

