
Диск відрізний алмазний Distar Bestseller Універсальний D232 d22.2 (14315129017)
1 647 ₴
- В наявності
- Код: ik_2032118
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Bestseller Універсальний D232 d22.2 (14315129017)
+ призначений для роботи з широким спектром будівельних матеріалів
+ універсальність застосування, високий ресурс роботи
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 232 ммПосадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 12 мм.Використовується на - Болгарці.К-сть сегментів - 16.Клас диска - Bestseller (3D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по бетону,з граніту,з залізобетону,по цеглі,по пісковику,по тротуарній плитці,універсальний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 12 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| К-в сегментів | 16 |
| Клас диска | Bestseller (3D) |
| Призначення | по бетону, по граніту, по залізобетону, по цеглу, по пісковику, по тротуарній плитці, універсальний |
| Зовнішній діаметр (D) | 232 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴

